قوانین و مقررات

شرایط بازگشت کالا

Limoolive  همیشه رضایت و خرید امن مشتریان را هدف اصلی خود می داند. بر اساس پایبندی به همین هدف، بازگشت رایگان محصول خریداری شده توسط شما، تا یک روز بعد از تحویل کالا توسط مشتری امکان پذیر است. درصورتی که 24 ساعت بعد از تحویل محصول، مشتری متوجه معیوب بودن کالا شود، فروشگاهLimoolive از پذیرفتن کالای مرجوعی معذور است.

قوانین مرجوعی کالا برای تمام کالاهایی که به صورت اینترنتی فروخته می شوند معتبر است و این کالاها باید سالم و در بسته بندی های درست و پلمپ شده به دست شما برسد. تمامی کالاها با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی عرضه می‌شوند، با این حال بازگشت کالا بر اساس هریک از بندهای زیر امکان پذیر است:

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

ممکن است برخی محصولات در پروسه تولید، از نظر فنی مشکلاتی داشته باشند که قبل از شروع به استفاده از آن، مشخص نشوند. به عنوان مثال کتابی که در صحافی چند صفحه از آن تعبیه نشده یا در حین چاپ برخی صفحات آن سفید مانده اند.

احتمال دارد چنین مواردی از  چشم بازرسان کنترل کیفیت ما دور بماند. در صورت مشاهده هر گونه ایراد فنی میتوانید در بازه زمانی 24 ساعت و ارتباط با کارشناسان ما، بدون هیچ هزینه ای، اقدام به تعویض محصول خریداری شده کنید.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد

محصولات فروشگاه ما در بسته بندی مناسب و شکیل از طریق پست، پیک یا باربری به دست شما خواهد رسید. در صورتیکه به دلیل اهمال کاری در پروسه ارسال محصول آسیب دیده باشد، قطعا ما پاسخگو هستیم.

وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا

 

در چه شرایطی از پذیرش مرجوعی معذوریم؟!

سرویس مرجوعی اشکال‏‏‌های فنی  و ظاهری، که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

لوح‌های فشرده، پلت فرم های سخت افزاری و نرم‌افزارهای رایانه‌ای جزو کالاهای قابل مرجوعی نمی‌باشند.

نکته پایانی

در صورت درخواست بازگشت محصول، کالای مرجوعی توسط کارشناسان فروش در Limoolive  بررسی خواهد شد. در صورتی که کالا خارج از ضوابط فوق، مرجوع داده شده باشد و سالم تشخیص داده شود، همان محصول برای مشتری ارسال می شود. در این حالت هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

 

0
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.